Григор Димитров напредна с едно място в световната ранглиста по тенис -  Спорт
Григор Димитров напредна с едно място в световната ранглиста по тенис - Спорт

Григор Димитров започва 2023 година като 28-ми в света - Gol

Тенис „Григор Димитров”

Проследихте на живо: Григор Димитров – Франсис Тиафо 6-2, 6-3, 2-1  (прекъснат) – TennisKafe
Проследихте на живо: Григор Димитров – Франсис Тиафо 6-2, 6-3, 2-1 (прекъснат) – TennisKafe

БТА :: Григор Димитров остана на 19-о място в световната ранглиста преди  старта на Откритото първенство по тенис на САЩ
БТА :: Григор Димитров остана на 19-о място в световната ранглиста преди старта на Откритото първенство по тенис на САЩ

Григор Димитров на полуфинал на демонстративен турнир във Франкфурт

Григор Димитров се класира на четвъртфиналите на тенис турнира във  Вашингтон - Труд
Григор Димитров се класира на четвъртфиналите на тенис турнира във Вашингтон - Труд

Григор Димитров изпадна извън първите 30 на световната ранглиста по тенис -  Стадион - БНР Новини
Григор Димитров изпадна извън първите 30 на световната ранглиста по тенис - Стадион - БНР Новини

Григор Димитров в четвърти кръг без загубен гейм! - Tennis.bg

Без да излезе на корта: Григор Димитров продължава към 1/2-финалите във  Вашингтон! - Tennis.bg
Без да излезе на корта: Григор Димитров продължава към 1/2-финалите във Вашингтон! - Tennis.bg

WINBET с ексклузивни предложения за представянето на Григор Димитров

Ясни са часовете на мачовете на Григор Димитров на UTS – TennisKafe

Григор Димитров премина с лекота през Лондеро - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

БТА :: Григор Димитров постигна втори пореден успех на демонстративния  турнир по тенис във Франкфурт
БТА :: Григор Димитров постигна втори пореден успех на демонстративния турнир по тенис във Франкфурт

БТА :: Григор Димитров стартира с победа на турнира по тенис от сериите  "Мастърс" в Маями
БТА :: Григор Димитров стартира с победа на турнира по тенис от сериите "Мастърс" в Маями

Насладете се отново: Убедителният триумф на Григор Димитров на старта в  Барселона - Tennis.bg
Насладете се отново: Убедителният триумф на Григор Димитров на старта в Барселона - Tennis.bg

Григор Димитров от днес е №8 в света - Topsport.bg

Григор Димитров

Григор Димитров се изкачи с едно място, от днес заема 19-та позиция в  световната ранглиста - По света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров се изкачи с едно място, от днес заема 19-та позиция в световната ранглиста - По света и у нас - БНТ Новини

Григор Димитров загуби мача си на двойки във Вашингтон - Стадион

На живо: Григор Димитров - Aлександър Зверев 1-6, 4-6, 3-6 - Topsport.bg

Против законите на физиката - Григор Димитров с удара на сезона във  Вашингтон (ВИДЕО)
Против законите на физиката - Григор Димитров с удара на сезона във Вашингтон (ВИДЕО)

Григор Димитров загуби от Яник Синер и отпадна в Маями - Mediapool.bg

Григор Димитров е в третия кръг на Уимбълдън - Тенис

Григор Димитров отново впечатли света на тениса

Контузия провали перфектния тенис на Григор Димитров: Гришо със злощастен  край на участието си на US Open
Контузия провали перфектния тенис на Григор Димитров: Гришо със злощастен край на участието си на US Open

Григор Димитров: Много съм уморен - Тенис - Мъже - Gong.bg

Стана ясно срещу кого започва Григор Димитров на турнира в Китай - Спортни  новини
Стана ясно срещу кого започва Григор Димитров на турнира в Китай - Спортни новини

Григор Димитров отново е в Топ 20 на световния тенис - Mediapool.bg

Ясно е кога Григор Димитров стартира на US Open

Вдъхновен Григор Димитров сътвори фамозен обрат и подчини Даниил Медведев!

Григор Димитров ще се изправи срещу Стан Вавринка на турнира в Синсинати -  Nova.bg
Григор Димитров ще се изправи срещу Стан Вавринка на турнира в Синсинати - Nova.bg

Григор Димитров с ново върхово постижение при участията си в Мелбърн! -  Tennis.bg
Григор Димитров с ново върхово постижение при участията си в Мелбърн! - Tennis.bg

Проследихте на живо: Григор Димитров – Емил Русувуори 7-6(4), 6-3, 6-4 –  TennisKafe
Проследихте на живо: Григор Димитров – Емил Русувуори 7-6(4), 6-3, 6-4 – TennisKafe

Жалко: Григор Димитров падна на полуфиналите в САЩ - Gol

Григор Димитров се класира за полуфиналите в Женева след епичен обрат срещу  австралиец - По света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров се класира за полуфиналите в Женева след епичен обрат срещу австралиец - По света и у нас - БНТ Новини

Дъжд спря устрема на Григор Димитров към 1/8-финала на "Уимбълдън" - Новини  СЕГА
Дъжд спря устрема на Григор Димитров към 1/8-финала на "Уимбълдън" - Новини СЕГА